KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 5 hónapja #8887 Írta: huszta.gábor
huszta.gábor válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Espresso t ritkábban iszom. Szeretem a hosszabb kávét de nem azt a gyengébb hígat hanem az erős kávé + tej.
Legalábbis eddig ezt ittam.
Annyi igényem lenne a jó és finom kávé mellett, hogy egyszerű legyen a használata, könnyű a tisztítása és csendes működés! Hogy halk legyen az elég fontos lenne, hogy hajnalban ne ébresszek fel vele senkit :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #8888 Írta: maroni
maroni válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Vettem egy jura F70 capuccinófejjel kérdésem mi lenne a teendő használatba vétel előtt?
A vízlágyító patront kell használni? Vízkőteleníteni szabad citromsavval vagy csak jura vízkőtelenítővel? Kávézsír oldáshoz mi használható?
Köszönettel: Laci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #8889 Írta: icemann
icemann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #8890 Írta: gál.zoltán
gál.zoltán válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Szeretném (nem sürgős) lecserélni a Philips Saeco Xsmall gépemet.
(Napi 3-5 kávé átlagban)
Egy modernebb, csendesebb és jobb espressot készítő gépet szeretnék.
Tudom, hogy a külön darálós megoldás a komolyabb de se helyem nincs gép+daráló kombónak , se 300eft-om erre a célra.
Gaggia automata gépeket néztem eddig.
Krups , Jura, Delonghi és társai között is érdemes lenne körül nézni vagy a Gaggia az egy komolyabb és jobb márka?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #8891 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Kedves Zoltán!
új krupsot és delonghit nem vennék,soha! Ebböl a 3 csak a jurát választanám!
Persze ez csak az én személyes véleményem,ami tapasztalatra épül!
Jó választást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 4 hónapja #8892 Írta: katis001
katis001 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Új vagyok fent az oldalon. Időm nem volt még, hogy vegig olvassam az összes beírást. Szóval lehet olyat kérdezek ami már a könyökötökön jön ki, de pici baba mellett nem is lesz időm. Kávégépet szeretnék nagyon, ami tejhabosítós. Mit ajánlotok? Az sem baj, ha nem csillagászati ára van ;D
200e-ig gondoltam. És hol érdemes venni? Media markt, euronics és társaik? Vagy van valami speckó hely ahol érdemesebb? Köszönöm előre is a válaszokat!
Üdv nektek! Kati

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 1.088 másodperc