KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #8785 Írta: tartamas
tartamas válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok,
Van egy Melitta E 950 -103 típusú gépem, ha nyomva tartom a bekapcsoló gombot, akkor folyamatosan megy a daráló, előtte levágta a biztosítékot és elégett a fólia, meg a 220K ellenállás egyik fele. Valaki tapasztalt már ilyet? Nem tudom mi lehet a hibás, diódákat, 3labu felvezetőket kimértem, jónak tűntek, de az 5voltos stabkocka szabályzo-kimenet között 15ohmot mérek,
Stabkocka kiforrasztva jó.
Esetleg ha valakinek kapcsolási rajza lenne hozzá, azt megköszönném .
Köszi
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #8786 Írta: csekozsolt
csekozsolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Korábban már irtam (#8679) egy jura e55 kávéfőzőről ami bekapcsolás után hibát jelez a 4 zöld, és piros led felváltva villog. Több helyen köztük itt is az volt a megoldás hogy a központi egység tömítéseit ki kellet cserélni, ezt megtettem de nem oldódot meg a hiba. Találtam egy olyan hibát, hogy az encoder lenne a rossz, rendeltem azt is, kicseréltem de nem oldotta meg a hibát. Van valakinek valami öttlete? Jól jönne valami szakértő vélemény.
Köszönöm előre is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #8787 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
nálam is ez volt a probléma. mindent megcsináltam,encoder csere,természetesen a kazán mechanikailag (szétszedve,vízkőtlenítve)ez spirál kazános volt, természetesen a víz útját átnézve,full nagy szervíz,kpe felújítva..stb. kpe megfelelő helyre(tolómérővel lemérve,behelyezve)! Nos,panelcserével tudtam csak megoldani,egy dolgot nem csináltam meg az eprom cserét. Játszottam a kpe magasságával,mindennel...de nem ment!másik panellel,minden ok! volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #8788 Írta: csekozsolt
csekozsolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm az ötletet! És honnan mennyiért szereztél másik panelt, vagy esetleg epromot honnan tudnék szerezni?
Köszönöm előre is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #8789 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
interneten vettem,5-6 ezer körül.bontott gép,de nézhetsz hozzá másik gép bontott elejét...ami kompatibilis. üdv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #8790 Írta: Arabica100
Arabica100 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Aki szedett már szét Krups EA84**, EA85**, EA88** szériát, fel tudná venni velem a kapcsolatot:? A burkolatot szeretném levenni, de sehogy nem tudok rájönni hogyan kell levenni az előlapot. Már minden létező csavart kiszedtem, de nem jön le és nem akarom eltörni. A neten kerestem volna rá megoldást, de sehol egy videó, vagy leírás. Előre is köszi.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.606 másodperc