KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 2 hónapja #8401 Írta: birno
birno válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

birno írta: Sziasztok,

Munkahelyre szeretnenk automata kavefozot szerezni, olyan 50e ft-ig.
Mivel alacsony az osszeg hatar, igy felujitott, hasznaltra gondoltunk, amire lehetoleg van garancia, legalabb fel ev.
Olyan kellene, ami strapabiro, konnyen javithato/javittathato, alkatresz is konnyen szerezheto hozza szukseg eseten.
Lehessen vele 2 kavet fozni egyszerre, erosebbeket is lehetoleg.
Milyen gepet ajanlanatok es honnan lenne erdemes megvenni ahol van gari es lehetoleg utolagos szervizt is vallalnak ha gond lenne vele kesobb?
Ja es fontos, hogy afas szamlat tudjanak adni.

Ehhez senkinek semmi tanacsa nincs?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #8402 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

birno írta:

birno írta: Sziasztok,

Munkahelyre szeretnenk automata kavefozot szerezni, olyan 50e ft-ig.
Mivel alacsony az osszeg hatar, igy felujitott, hasznaltra gondoltunk, amire lehetoleg van garancia, legalabb fel ev.
Olyan kellene, ami strapabiro, konnyen javithato/javittathato, alkatresz is konnyen szerezheto hozza szukseg eseten.
Lehessen vele 2 kavet fozni egyszerre, erosebbeket is lehetoleg.
Milyen gepet ajanlanatok es honnan lenne erdemes megvenni ahol van gari es lehetoleg utolagos szervizt is vallalnak ha gond lenne vele kesobb?
Ja es fontos, hogy afas szamlat tudjanak adni.

Ehhez senkinek semmi tanacsa nincs?


Saeco Royal digital,
Saeco Magic comfort
Saeco De Luxe
Saeco Stratos

pl tőlük link

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8403 Írta: birno
birno válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Koszi, megnezem oket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8404 Írta: FásiSándor
FásiSándor válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

beller írta: Sziasztok! Van a lányomnak egy Jura E500-as gépe. Valahol sajnos folyik. Levettem a hátoldalát, amit alul tart 2 db csavar, de ott semmi nem látszik, minden száraz. A fő kazánja alatt van egy tálca amit picit rozsdás, de egyébként teljesen száraz. A víz a jobb első lábánál jelentkezik, de a fiókot kihúzva sem látszik semmi nedvesség. Nem tudom hogyan lehetne jobban szétszedni, hogy a folyás helyét megtaláljam. A kiadott zacc eléggé vizes és szét is esik, nem marad egyben. A tetején a kávé tartó végében találtam két csavart, de azok kivétele után sem tudtam szétszedni. Merre vannak a "titkos" csavarok? Még annyit, hogy a folyás csak kávékészítéskor jelentkezik és egy főzés után kb 1 cl-nyi folyik a gép alá.

Sziasztok!
Nekem a cappuccinatore produkalja ugyanezt, de annyi víz áll a gép alatt hogy kevés kávé jön le.
Ugyanezzel az o-ring cserével próbálkozzak?
Köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8405 Írta: DTomi
DTomi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok Urak!
Van egy saeco primea ring kávégépem. Gondolkoztam minap azon hogy a kifolyó kávénak milyen hőmérsékletűnek kéne lennie? Ezt hogy szokták mérni? Mert ha a csészébe ugye beleengedem az azonnal hűti, vagy ha túl meleg csészébe engedem, akkor úgy sem kapok reális értéket. Jó lenne ha kicsit melegebb lenne a kávé. Nem tudom hogy a termosztátja mondjuk nem fáradt-e el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8406 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
sziasztok!
Nos,megint van egy ilyen gépem aminél végállás probléma van.jura belsős krups siziliana...ami nem találja a végállását! fentről lemegy,vissza jön ott erőlködik,ezt megcsinálja kétszer,majd a lenti pozícióban megáll. kiáll hibára!új encoder,mindkét panel cserélve,másik központival is,nem hajtottam fel a tetejéig,hanem alapállásba helyeztem a központit mint mikor beáll kávéfőzéshez..egyedül az encoder kábelét nem cseréltem még.sok időt eljátszottam vele.van még egy ilyen jura f50 is. Ebben kérnék segítséget?! Tudom egyszer már kérdeztem erről de nem jutottam sajna előrébb és most megint beesett egy...Szóval köszönöm mindenkinek aki tud ebben segíteni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.572 másodperc