KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 4 hónapja #8377 Írta: anagyonnagy
anagyonnagy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Az asszony szeretne eszpresszó kávéfőzőt, de nem szeretne sokat bíbelődni a kávéfőzéssel. Ezért esik a választásunk egy automata kávéfőzőre. Az alábbiakat néztem ki, az adott árakon:
PHILPS - EP3510/00 93.000Ft
Saeco Incanto HD8911/09 114.000FT

Melyik a kevésbé rosszabbik választás? A kettő közül melyik a megbízhatóbb?
Ebben az árban mi lenne a legjobb választás?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8378 Írta: mag69
mag69 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok !
Segítséget kérnék tőletek,szeretnék egy automata kávéfőzőt venni, aminél a tejhab készítéshez nem nekem kell tartani az edényt, ill. magának szívja be, ha kapucsínót akarok csinálni. A rászánt összeg kb. 140000 ft, de ha van olyan gép ami ár-érték arányban olcsóbban elérhető az sem lenne rossz. Kérlek benneteket ajánljatok valamilyen tipust.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8379 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

anagyonnagy írta: Sziasztok!
Az asszony szeretne eszpresszó kávéfőzőt, de nem szeretne sokat bíbelődni a kávéfőzéssel. Ezért esik a választásunk egy automata kávéfőzőre. Az alábbiakat néztem ki, az adott árakon:
PHILPS - EP3510/00 93.000Ft
Saeco Incanto HD8911/09 114.000FT

Melyik a kevésbé rosszabbik választás? A kettő közül melyik a megbízhatóbb?
Ebben az árban mi lenne a legjobb választás?


Szia!

Én az Incanto gépet választanám. kukk:)

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8380 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

mag69 írta: Sziasztok !
Segítséget kérnék tőletek,szeretnék egy automata kávéfőzőt venni, aminél a tejhab készítéshez nem nekem kell tartani az edényt, ill. magának szívja be, ha kapucsínót akarok csinálni. A rászánt összeg kb. 140000 ft, de ha van olyan gép ami ár-érték arányban olcsóbban elérhető az sem lenne rossz. Kérlek benneteket ajánljatok valamilyen tipust.


Szia!

Ez a gép belefér a keretedbe: www.arukereso.hu/kavefozo-c3174/philips/...incanto-p276599869/#

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8381 Írta: toka.gábor
toka.gábor válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, én is segítséget szeretnék kérni, kávégép vásárlása miatt . Egy DeLonghi Magnificat cserélnék le, amit fel kellene már újítani, de mivel csak egy kazános, és a szerviz javaslatára nem használom a gőz funkciót ( előtte szinte évente kazáncsere volt ) inkább egy másikat vennék. Jura illetve Saeco között vacilálok, használtban 60 körül. Melyiket ajánlanátok, tejhabosítás fontos lenne, ill. a krémes jellegű kávét részesítem előnyben. Ha nem tilos, melyik kereskedés megbízható ?
Köszi
Gábor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #8382 Írta: jános.székely
jános.székely válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv. Saeco incanto s class. Meg szorult a daráló. Cseréltem de nem csinál semmit. Meg sem mozdítja, hanem körbe forgatja a kpe-t és kiírja hogy grinder blocked. A fordulat érzékelő is jó a darálöban. Gondolom unblockolni kellene de nem tudom hogy hogyan kell

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.774 másodperc