KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 4 hónapja #8347 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Akndrask írta: Szasztok!
Adott lenne egy Saeco collection (belsőre ugyan az mint a magic de lux)
Azt a hibát produkálja, hogy kávét főz de meleg vizet és gőzt nem ad.
Szétszedtem, átnéztem a vízrendszert teljes tiszta nincs benne dugulás. A gőz állító csap rendesen dolgozik és a szelepet is nyitja. A szivattyú is kattog, lehet hallani hogy dolgozik. Előre is köszönöm a segítségeteket.


Szia! Nagynyomású vízcső, vízcsapdugó, esetleg a gőzkar vége van bedugulva a tejtől.
Szedd ki a vízcsapot (azt a műanyagot amit forgatsz) majd fűtsd fel a gépet majd kapcsold le, azután egy csavarhúzóval nyomd be a vízcsapdugót, ha jön rajta víz, akkor már csak a gőzkarba lehet dugulás, de ott meg csak úgy szokott kialaklni, hogy belerohad a tej.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8348 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
szóval,nekem a jura víztartály tömítés mérete kellene,a belső és az alsó karmantyús is?! mindég elkallódik a papír amin rajta van a pontos mérete...gyerek,asszony kidobja..stb. előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8349 Írta: zsiga90
zsiga90 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Kávégép vásárlása előtt állok. Sok automata gépet néztem meg és ami úgy megtetszett egy DeLonghi esam 3000 típusú gép. Erről van valakinek véleménye esetleg tapasztalata? Segítséget előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8350 Írta: silboy
silboy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, korábban már kérdeztem, de nem kaptam rá választ. Saeco X-small zacc fiókjában víz jelent meg, a zacc is szinte folyik. Darálás után, főzés előtt olyan hangot hallani 1-2 másodpercig, mintha víz "spriccolna" valahonnan. Lehet, hogy ez mindig megvolt csak most tűnt fel, nem tudom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8351 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia. Nyitott ajtónál kellene vele kávét főzni. Ki kell pöckölni az ajtó mikrót (fent jobbra a házon) és zseblámpával megnézni, hogy honnan jön a víz.
Lehet hogy repedt a dugattyú ház, a kpe-pipacső, a szűrőtartó, a krémesítő szelep. Találkoztam már olyannal is ahol maga a felső henger volt megrepedve (ez ritka). Vagy ezeknél az O-gyűrű van elkopva, elszakadva. Ha a zacc is folyik akkor valószínű keveset darál. Okozhatja az is ha szorul a KPE. Ilyenkor visszavesz a darálási mennyiségből a gép. Mindenképp szét kell szedni a KPE-t, kitakarítani alaposan, bezsírozni és a legjobb ha kicseréled a henger O-gyűrűt és az alsó dugattyú O-gyűrűt is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8352 Írta: BakosBarnabas
BakosBarnabas válaszolt a következő témában: JURA Impressa C9 hasznalt vasarlasa.
Üdvözlök mindenkit! Érdeklödnek ,hogy kulföldi aukcios oldalon talalt JURA Impressa C9 allitolag müködö gepet meg szabad -e venni 130 000 forint körül ? Vagy rejtett hibaja lehet a vizkön kivül ami esetleg javithatatlana tenne a gepet? 30-40 ezres javitas meg beleferne a költsegvetesbe . Mi a velemenyük erdemes lenne vele foglalkozni ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.367 másodperc