KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 5 hónapja #8341 Írta: razor
razor válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

natloz írta:

razor írta: Na sikerült végre rájönni a hibára kinyomattam vele egy tartálynyi vizet dugulásnak nyoma sincs ,tegnap azért nem használtam a kpe pipacsövét ,mert nem tudtam feltolni a kazán pipacsövére és itt jön egy kérdés a kazán pipacsövének a középső és alsó tömítése, csak piros színű lehet,ha igen, akkor meg van a hiba.A robbantott ábrán az 54 és a 22 rendeltem meg.
A hiba kazán pipacsövének középső tömítésére nem tudott felmenni a kpe pipacsöve így nem nyitotta a szelepet se és ,ezért feszült a kpe is.Sajna sikerült egy kis kárt is csinálnom ::grrr a szerelőfalon ahol a kazán pipacsöve található, van egy műanyag lemez ,azt hiszem karter lemeznek hívják sikerült eltörnöm, ahogy leszedtem ,mert fel volt ragasztva ezt lehet valahonnan rendelni ,vagy felesleges visszarakni ,legalább nem dugul el többet.

Vissza kell raknod, mert ha nem akkor a csepptálca alatt is lesz majd vized. ragaszd vissza vagy én pákával szoktam még visszaolvasztani pár ponton.
A kazán pipacső tömítés méretei amit mi használunk
a nagyobbik 9x2
a kisebb 5x2
ha pesti vagy akkor tudom ajánlani az O-ring boltot a Szinyei Merse utcába. Piros szinű tömítés.

Kicseréltem a kazán pipacsövén a tömítéseket és most már működik rendesen ,köszönöm a segítséget bdown bdown .
Valamikor még biztos jövök segítségért,mert van egy incanto digitalom is, csak ahhoz ,még meg kell rendelnem az alkatrészeket már 3 éve porosodik időhiánya miatt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #8342 Írta: Ákos.szabadszállási
Ákos.szabadszállási válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
sziasztok! Párom szüleinek szeretnék valami új kávét venni.
Most pacific rome espressot isznak 3.500/kg, 4ezer körül van valami hasonló? nekik a rome is eléggé bejövős szóval inkább ezt a szintet célozzuk meg,
delonghi Magnifica ESAM 2600 gépről van szó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8343 Írta: hurvinyek
hurvinyek válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
üdv!Egy krups Ea 8025-ös ről lenne szó folyamatosan öntesztelget úgy 20 -25 körül sikerül neki lefőzni egy féladag kávét,s utána kezdődik a kör előről.milehet a gondja.. Még nem lett szétszedve de a panelre gyanakszom ennél is.
köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8344 Írta: bagesz
bagesz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Van egy privileg edition 50 kávégépem és amikor bekapcsolom a vizkötelenitést programot ki irja Das Ausgabeventil ist verstopft leforditva Az adagoló szelep eltömődött.
Mi a hiba és hol található az adagoló szelep?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8345 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szervusztok!
Adott egy SUP 035DR. Nem folyik át a kv irány, sem öblítéskor, sem kv leadáskor. Ez szelep nélküli csapos. Tömlővel sem folyik át semmi, tehát nem KPE. A visszacspószelepet (38) szétszedtem, vízkő eltávolítva. Ha leszedem a visszacsapószelepet természetesen folyik ki víz. A visszacsapóban lévő apró szelepeket is kiszedtem a kúpos szárú leszorító alól, ott is minden tiszta. Viszont itt a rugók,- mind a kettő- olyanok mintha vki meg feszítette volna, mivel az esés nem egyenletes hanem 2/3 részük jobban szét van húzva.
Esetleg vki-nek ötlete van?
Üdv. Péter

visszacsapszelep_sup035.jpg melléklet nem található

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8346 Írta: Akndrask
Akndrask válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szasztok!
Adott lenne egy Saeco collection (belsőre ugyan az mint a magic de lux)
Azt a hibát produkálja, hogy kávét főz de meleg vizet és gőzt nem ad.
Szétszedtem, átnéztem a vízrendszert teljes tiszta nincs benne dugulás. A gőz állító csap rendesen dolgozik és a szelepet is nyitja. A szivattyú is kattog, lehet hallani hogy dolgozik. Előre is köszönöm a segítségeteket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.762 másodperc