KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
14 éve 10 hónapja #19 Írta: wix
wix válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Hozzájutottam egy Saeco Roma típusú kávégéphez. A bibi csak az, hogy nem tudom, hogy működik, és az is lehet hogy rossz. Ha bekapcsolom, akkor csak az üzemlámpája villog pirosan. Rákerestem a Googleban, és láttam, hogy kínáltak hozzá használati útmutatót, és javítási, tesztelési leírást is. Tud valaki segíteni ebben? Ha kell, még fizetek is érte. Előre is köszi a segítséget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #20 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=wix link=topic=308.msg7447#msg7447 msg=7447][/answer]
Automata.  :(

Itt találtam letölthető használatit hozzá (angolul): www.manualnguide.com/manual-get/23535/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #21 Írta: zass
zass válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=Luigi link=topic=308.msg7414#msg7414 msg=7414][/answer]
Na, idő hiányában csak most jutottam el odáig, hogy szétszedjem a gépet. Nem meglepő, hogy nem akarta az igazságot, a kazánban annyi volt a vízkő, hogy szinte már bele sem fért. Viszont a gondom még minidg adott. A fejtömítést kb. úgy kellett kivésni, kőkeményre ridegedett. De kikerült. Viszont! A vízterítő továbbra sem mozdul. Mint ami egybe van öntve a fej résszel. Valakinek van valami gyakorlati ötlete ezzel kapcsolatban? Köszi!
zass
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #22 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=zass link=topic=308.msg7728#msg7728 msg=7728][/answer]
Huhhh! Durva kávégép horror!  :o

Fotózd le légy szi a vízterítőt ami egybe van a fejjel! Csak azért, hogy biztosra merjem mondani, hogy csapj oda neki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #23 Írta: zass
zass válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=Luigi link=topic=308.msg7730#msg7730 msg=7730][/answer]
Ez csak a horror fele, kb ugyanennyi volt még a felső rész falán is :)
Majd csinálok róla képet, de mivel nemrég összeszereltem, most nincs időm, meg humorom sem újból szétszedni... Ha jól tudom, akkor alapból ennek viszonylag könnyen le kellene jönnie. Ehhez képest meg  >:(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #24 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=zass link=topic=308.msg7728#msg7728 msg=7728][/answer]
ez igen kemeny ! :)

milyen gépsárkány ez ?  ::)

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.447 másodperc